حقیقت را باید یافت!!

ارزش هرکس به میزان اندیشه اوست

دروغ گویان
ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۱  کلمات کلیدی:

در این مستند معلوم می شود که ندا آقا سلطان با همکاری منافقین در لجظه فیلمبرداری از حود، با دستگاهی مخصوص خون را روی صورت خود جاری می کند...همچنین تناقض های آشکار عکس معروف ندا آقا سلطان با فیلم پخش شده از وی نشان از دروغگویی دشمنان جمهوری اسلامی میدهد.

ندا آقا سلطان در این سناریوی خود همکاری می کرده و پس از اینکه همراه با آرش حجازی و استاد موسیقی خود وارد آمبولانس برای عزیمت به بیمارستان می شده توسط منافقین کشته می شود.

 

 

 

35،2 مگابایت/با فرمت wmv

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیر مستقیم

 

8،9 مگابایت/ با فرمت 3gp

دانلود کلیپ تصویری

مستقیم یا غیر مستقیم

 

شادی روح امام و شهدا صلوات 

 

کامنت زیر توسط یک دکتر گذاشته شده و دلایلی دیگر بر دروغ بودن پروژه را بیان کرده است. این کامنت در این همین پست قابل مشاهده هست:

سلام
فیلم ندا رو دیدم. بعنوان یک پزشک چند نکته جدید توجهم را جلب کرد . 1- لحظه اول که ندا روی زمین خوابیده صورتش کاملا تمیز است و مستقیم از گوشه چشم توی دوربین نگاه می کند از طرف دیگر آقای دکتر بی بی سی میگوید که تیر به
aort خورده برای چنین مصدومی این مقدار هوشیاری و توجه به دوربین غیر ممکن است بلکه در همان ثانیه های اول مصدوم confuse می شود. 2- در لحظه اول هیچ خونی روی بدن ندا نیست اگر بر اساس ادعای دکتر بی بی سی خون از aort پاره شده فوران کرده و روی صورتش ریخته چرا بقیه بدن تمیز است ؟ چرا دست دکتر که ادعا می کند جلوی خونریزی را گرفته بوده خونی نیست ؟ 3- نمی شود aort پاره شود و ده پانزده ثانیه بعد مصدوم اینقدر هوشیار باشد و به صدای اطرافیان عمل کند و دستش را حرکت دهد و نمی شودهم زمان با همه اینها اینهمه خون از بینی مصدوم بعلت پارگی aort
خارج شود خروج اینهمه خون از بینی مستلزم آنست که خون وارد ریه و مجاری تنفسی شود و آنرا اشباع کند و از راه دهان و بینی خارج شود . در چنین وضعیتی مصدوم نمی تواند بلا فاصله قبل از خروج اینهمه خون هشیار باشد.
در مجموع بنظر می رسد که پیمانکار مجری پروژه ایرانی بوده وگرنه از سازمانهای جاسوسی غرب توقع داشتیم تمیز تر کار کنند

 

 


 
جاهلان کیانند؟
ساعت ٤:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٤  کلمات کلیدی:

در طول تاریخ و زمانهای گذشته همیشه بیشترین ضربه ها و مشکلات را افراد جاهل به وجود آورده اند اگر روزی شیخ فضل الله نوری به دار آویخته شد اگر روزی امیر کبیر زیر تیغ جهل کشته شد ناشی از بی بصرتی و ناآگاهی افرادی بوده که قدرت درک و فهم زمانی را داشته اند و فریب جنگ های روانی را خورده اند یا بهتر بگوئیم بصیرت نداشته اند. امروز هم یکی از آن زمانهاست با ید به هوش باشیم.

آمریکا در عین ظلم و ستمگری به جهان فریاد آزادی و حقوق بشر سر می دهد خیلی خنده دار است کشوری که میلیارد ها دلار برای ریختن بمب بر سر کودکان مظلوم فلسطن پول خرج می کند شعار مبارزه با استکبار ستیزی سر می دهد. 

مگر یادمان رفته حمله نظامی به طبس را یادمان رفته کودتای ناموفق نوژه را مگر یادمان رفته حمایت های بی دریغ این دولت ظالم و این شیطان بزرگ از اسرائیل غاصب مگر یادمان رفته تحریم های ایران را مگر قران نخواندی ایم که خدا می فرماید اشداء علی الکفار رحماء بینهم باید باور کرد که کفار زمان همین آمریکا و اسرائیل هستند. مگر نشانه کفار چیست؟

تروریست واقعی کیست؟ چرا عده ای باور نمی کنند دشمنان ناموس و مذهبشان همین دولت شیطانی آمریکا  است. چرا باور نمی کنند که در جنگ تحمیلی همین آمریکا بود که میلیون ها دلار سردمدارن رژیم بعث کمک می کرد. چه کسی برادران ما را شهید کرد.

یادتان رفته حادثه ربودن دیپلمات های ایرانی را ده هزارمین روز این حادثه تروریستی نیز گذشت . چشم ها را باز کنیم بیشترین ضربه را به ما بی بصیرتی میزند. چه جالب است کسانی که دم از ازاد اندیشی می زنند اما به راحتی گول سناریو های ساخته آمریکا را می خورند یکی از این سناریو ها حادثه کشته شدن خانم ندا آقاسلطان بوده که اخیرا با کشف فیلم ها و تصاویر دروغ بودن این ماجرا و تهمت واضح سران کفر علیه نظام مقدس ایران روشن شده است برای آگاهی بیشتر دانلود کنید

چه ساده اند عده ای که فکر می کنند آمریکا دنبال منافع آنهاست . عده ای که شده اند عروسک خیمه شب بازی آمریکا و هرچه سران مستکبر این دولت می گویند سر تسلیم فرو آورده اند و اطاعت می کنند.

شانزده آذر روز استکبار ستیزی است . حال کسانی که به فرمان استکبار عملی انجام دهند قطعا مزدور استکبار شده اند .  اسلام ندای اشداء علی الکفار سر داده ، ندای کونوا لظالم خصما (با ظالمان دشمن با شید) سر داده . بیاید دوباره اسلام بیاریم و بلند شعار دهیم : مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر استعمار

منبع  www.mersad20.com


 
حتما بخوانید!
ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٤  کلمات کلیدی: سیاسی ، اغتشاشات

موسوی خائن ، رفسنجانی

روی لینک بالا کلیک کنید خودتان قضاوت کنید

دروغ بودن ادعای سبزیان درغگو


 
بی شماریم
ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۱٢  کلمات کلیدی:

 

با کم شدن رو به رشد طرفداران لجن پوشان بزودی رئیس این جنبش متعفن به تیمارستان منتقل خواهد شد.


 
پشیمانیم
ساعت ٩:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۳  کلمات کلیدی: