حقیقت را باید یافت!!

ارزش هرکس به میزان اندیشه اوست

سرود زیبایی در مورد رهبر معظم انقلاب
ساعت ٥:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٢۱  کلمات کلیدی:
 
موساد،تروریست حرفه ای قرن،دشمن اصلی ایرانیان
ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٢٠  کلمات کلیدی: موساد ، تروریست ، دکتر علیمحمدی

سال قبل بود که دکتر علیمحمدی دانشمند هسته ای ایران ترور گردید و خون به دل ایرانیان شد و دلمان را شکست.
اولین سوالات این بود
کیست که با دانشمندان ایران دشمنی دارد آنهم دانشمندان هسته ای؟
البته از ابتدا قابل حدس بود که پشت این حادثه شوم دست خبیث چه عناصری پنهان این . وقتی که دشمنان اصلی ایرانیان یعنی آمریکا و اسرائیل با دیپلماسی و زور نتوانستند ایران را از پیشرفت باز دارند متوسل به شیوه های وحشیانه خود شدند و راهکار دومی را اختیار کردند و آن حذف فیزیکی بود
چندی پیش نیز در دو ترور دیگر قصد کشتن دو دانشمند دیگر ایرانی را داشتند که منجر به شهادت دکتر شهریاری گردید
اما هم اکنون با دستگیری عوامل اصلی این ترور شهید علیمحمدی پشت پرده ماجرا مشخص گردید و دست سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) رو شد . البته جنایات استکبار علیه مردم عزیز ایران سابقه طولانی دارد ولی ترور این دانشمندان از فجیع ترین این حوادث بود که قلب هر ایرانی عاشق وطن را بدرد آورد
فیلم زیر اعترافات فرد دستگیر شده می باشد

کیست که دشمن ایرانیان است؟

کیست که دشمن دانشمندان ایرانی است؟ دشمن علیمحمدی کیست؟ دشمن شهریاری کیست؟


این فرد در اعترافات خود صریحا اعلام می کند برای ترور این دانشمند به اسرائیل سفر نمودم و آموزش های لازمه را دیدم و این جنایت را انجام دادم اعترافات و محاکمه بعدی به همراه اسناد بیشتر در اینده نزدیک خدمت دوستان ارائه خواهد شدمطالب دیگر:

 
مهران مدیری کارمند وزارت اطلاعات ! + دانلود فیلم
ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/۱٩  کلمات کلیدی: مهران مدیری

یکی از مدیران شبکه‌های سلطنت‌طلب لس‌آنجلسی نسبت به یک کلیپ طنز که توسط مهران مدیری ساخته شده، واکنش نشان داد

 

شهرام همایون، این کارگردان سریال‌های طنز را "مامور و تئوریسین رسمی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران" نامیده است که شماره پرسنلی دارد و از این وزارتخانه به صورت ماهانه حقوق دریافت می‌کند.


 
علیرضا نوری زاده و محسن سازگارا در مورد خودکشی علیرضا پهلوی
ساعت ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/۱۸  کلمات کلیدی:
صحبت های جالب علیرضا نوری زاده و محسن سازگارا در مورد خودکشی علیرضا پهلوی و واکنش دیگر همفکرانشان به اظهارات انها: دستمال به دستی تا به کی؟

 
نگاه به زن در غرب و اسلام
ساعت ۱۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/۱۸  کلمات کلیدی:


 
کلیپ روش تاثیرات رسانه ها در جنگ روانی
ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٦  کلمات کلیدی:

کلیپ تصویری روش تاثیر رسانه های خبری بر روی افکار عمومی و جنگ نرم چگونگی تاثیر شایعه در عملیات روانی و استفاده از این ابزار در جنگ نرم به عنوان قویترین وسیله جهت تسخیر اذهان عمومی و اعمال تفکرات دلخواه در افکار جامعه هدف. این کلیپ به تحلیل تئوری موجود در این زمینه می پردازد .

دانلود کنید

حجم : 1.2 مگابایت


 
درد دل یک جانباز شیمیایی: پشتیبان ولایت فقیه باشید
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٦  کلمات کلیدی:

کلیپ صوتی بسیار شنیدنی و قابل توجه از درد دل یک جانباز شیمیایی جبهه های جنگ در مورد ولایت پذیری و جدا نشدن از ولایت فقیه. این جانباز شیمیایی دلسوخته که با سختی قادر به صحبت می باشد و سالهاست به سختی تنفس می کند به همه مسئولین سفارش می کند به سرنوشت زبیر دچار نشوید و به ریسمان ولایت فقیه چنگ بزنید .اگر امروز رهبری آقا سید علی خامنه ای نبود معلوم نبود چه بلایی بر سر ما می آمد اگر این انقلاب محفوظ مانده به خاطر وجود رهبری است برخورد بزرگوارانه ایشان با سران فتنه نشان از روح بزرگ و با عظمت ایشان است
دانلود کنید (بر روی لینک راست کلیک کرده و گزینه سیو را انتخاب کنید)
 

 
درباره دو تازه مسلمان کشور استرالیا
ساعت ۳:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٧  کلمات کلیدی:

درباره دو تازه مسلمان کشور استرالیا

 

18،8 مگابایت

دانلود کلیپ تصویری غیرمستقیم


 
حمله به تمدن غرب بجای دفاع ساده اندیشانه
ساعت ۳:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٢/۱٧  کلمات کلیدی:
Dr. Abbasi
حمله به تمدن غرب بجای دفاع ساده اندیشانه

۱.۲۲ مگابایت
دانلود کلیپ صوتی


 
اقای موسوی با شما هستم!!
ساعت ٩:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/۱۳  کلمات کلیدی:

سلام من از کوچه های دلگیر دلم با شما سخن میگویم چرا چنین شد؟
روزها بر من می گذرد ومن همچنان در پی  سوالات بی جوابم هستم انها که منادی ازادی عدالت برابری سر میدادند وخود را انسانهای متمدن وبدور از هرگونه خوشونت نشان
میدادند حال چگونه این وحشگری ها را توجیه می کنند اقای موسوی روی سخنم با شماست بدانید ماسک میش از روی صورتتان کنار رفته و انچه مردم می بینند گرگی بیش نیست که برای رسیدن به اهدافش حاضر است هر چیزی را بدرد حتی اعتقاد مردم را .
شما که پرچم سبز حسین را الم کرده ای و خود و افکار بیمار گونه تان را پشت آن پناهان کرده اید باید خجالت بکشید که به امام حسین هم رحم نمی کنید و ایشان را متاسفانه پله ای کرده اید برای رسیدن به اهداف پلیدتان .
یک سوال! اگر آن روز شما در کربلا بودید در کدامین صف می ایستادید؟ در عاشورای امسال پرچم حسین را آتش زدید در عاشورای کربلا خیام حسین را؟؟؟؟
راست بگو! اعتقاد و باور ملتت را به چه چیزی فروختی؟ آیا آنچه که در ازای آن دریافت کردی ارزشش را داشت؟
عروسک دست کدام بازی گردان هستی؟ جالت اینجاست میخواهی با آسیب رساندن به  اماکن عمومی و خصوصی، مردم را از این نظام دور کنید اما این فکر ابلهانه ای بیش نیست بهای پرداختی این انقلاب خون است خونی که نه کم رنگ می شود نه پاک می شود
تا کی می خواهید از سادگی و هیجان گروهی از جوان های فریب خورده سوء استفاده کنید؟ خنده دار است به آنها وعده ی 22  بهمن را میدهید. اگر انقدر جسارت داشتید  9  دی در آن حماسه بزرگ عاشرائیان  موش ها را از خانه هایشان بیرون و خود آن جا را اجاره نمی کردید این را بدانید هر چه بیشتر تقلا کنید بیشتر فرو می روید.

خدا قول داده و قول خدا حق است

والعاقبه للمتقین و مطمئنا شما از متقین نیستید


 
← صفحه بعد صفحه قبل →