کشتند و گفتند نظام کشت!!

کسانی که به راحتی فریب سیاه کاریی این دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را می خورند! بدانند که این شیادان سالیان درازی است برای مبارزه با این راه علوی قیام کرده اند . اینها مصداق کاملی از دشمنان خدا و رسول خدا هستند. چرا عده ای نمی خواهند بفهمند که صدای امریکا خیر خواه ملت ایران نیست . صدای امریکا عزت ایران را در پرتو کاپیتالاسیون می داند که سگ امریکایی بر یک انسان ایرانی شرف داشته باشد.

بیدار باشید که دشمن شما بیدار است!!!

یکی از این سناریو ها حادثه کشته شدن ندا اقا سلطان است که با کمی تامل می توان به ساختگی بودن این فیلم پی برد

فیلمی که خودشان  کشتند و ساختند تا  در دنیا غوغا کنند که حکومت ایران مردم را می کشد.

ه جالب است برای یافتن حقیقت این فیلم ساختگی را دوباره ببینیم و سوالات زیر را از سازنده این فیلم بپرسیم

چرا کسی که چندین دقیقه از لحظه مردن خانوم ندا اقا سلطان فیلم برداری کرده است چند لحظه از اطراف حادثه فیلم نمی گیرد؟ چرا فیلم بردار، از قاتل ندا فیلمی نگرفته است ؟ چرا از نیروهای نظامی  (که به ادعای سازندگان این فیلم قاتل ندا هستند) فیلم نگرفته است؟

به ادعای دکتر ارش حجازی (پزشک حاضر در حادثه) تیر از سمت مقابل و به قسمت ائورت خانوم ندا اصابت کرده است.سوال اینجاست چگونه ممکن است آئورت فردی بر اثر تیراندازی پاره گردد ولی خون به بیرون پاشیده نشود ( سرعت پاشش خون از رگ ائورت در انسان سه متر بر ثانیه می باشد)

چرا دست اقای ارش حجازی که در فیلم برای جلوگیری از پاشش خون روی سینه ندا قرار دارد هیچ گونه اثری از پاشش خون وجود ندارد.

چرا تیر از سلاحی شلیک شده که فشنگ آن مربوط به سلاح هیچ یک از نیروهای و انتظامی ایران نیست.علاوه بر اینکه این تیر از سلاحی شلیک شده که منافقین برای عملیات تروریستی از ان استفاده می کنند.

چرا بنا به گفته دکتر حجازی تیر از به طور مستقیم به خانوم ندا اصابت کرده در حالی که بنا به اعلام پزشکی قانونی تیر با زاویه به خانوم ندا اصابت کرده است

با توجه به مسائل پزشکی زمانی که خونریزی درونی شروع گردد تا اشباع کامل ریه ها از خون چندین دقیقه طول می کشد پس از آن خون از دهان بیرون می ریزد. در این زمان شخص مصدوم هیچ گونه هوشیاری ندارد این در حالی است که خانوم ندا پس از خونریزی ، هوشیاری کامل دارد و به دوربین نگاه می کند و به اطراف توجه دارد.

اگر با دقت به فیلم منتشر شده نگاه کنید خواهیم دید که در لحظه بیرون ریختن خون از دهان ندا شیئی در دست ندا است که گویا مایعی بر صورت خود می ریزد و پس از اتمام این کار دست خود را عقب می کشد این در حالی است که در این زمان مصدوم نباید هیچ گونه هوشیاری داشته باشد و در فیلم کاملا مشخص است و نیاز به توضیح ندارد.

چرا خانوم ندا در یکی از خیابان های دور از درگیری ها این صحنه را بازی می کند؟

و هزاران چرای دیگر...

چه کرده این نظام اسلامی با دشمنانش که اینگونه در صدد جبران شکست هستند. چرا این اتهامات از زبان کسانی خارج می گردد که خودشان سردمدار ظلم و تروریست پروری در دنیا هستند.

/ 5 نظر / 42 بازدید
دوست

ممنون از این مقاله زیبا

علی

نه اصلا هم اینطور نیست شما چرا همه چیز ر ا به امریکا نسبت می دهید؟

رضا فاضلی

سلام ممنون

الناز

حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی

میرحسین

درود میرحسین